Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Gryzki psotniki Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:

Usługa tępienia owadów latających i biegających uważanych za szkodniki przeprowadzana przez ekspertów z firmy BIOS to często realizowana usługa przez zaprezentowaną firmę. W czasie jej trwania usunięte są owady które latają i biegające, a jakich przebywanie w pomieszczeniu może wiązać się z ryzykiem przenoszenia schorzeń w otoczeniu. Może też pojawić się niebezpieczeństwo skażenia żywności.

Żeby zwalczać odpluskwianie Gdańsk eksperci wdrożą przeróżne metody, dopasowując je indywidualnie do określonych przypadków. Są to metody mechaniczne, czyli zasadzki wyłapujące owady i metody fizyczne, a więc ozonowanie i techniki z zastosowaniem pary. W głównej mierze usuwane są: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy i omacnice. Przedsiębiorstwa robiące użytek z dezynsekcji to: przedsiębiorstwa w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, wspólnoty mieszkaniowe, przedszkola, firmy z branży gastronomicznej, bądź zakłady żywienia zbiorowego.

+Artykuł Sponsorowany+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.