Dzisiaj jest: 19.4.2024, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

MEDICALSPEC Centrum Medyczne - borelioza objawy Wrocław

dodano: 2024.01.23 ważne do: 2024.04.22 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:

Liczna kleszczy w naszych lasach ogromnie się zwiększyła w ostatnich latach, a niestety duża ich część jest nosicielami niebezpiecznych chorób, w tym boreliozy. Borelioza jest podstępną chorobą, gdyż przez długie lata może nie dawać żadnych widocznych symptomów, a w tym czasie bakteria atakuje różne wewnętrzne narządy. Dlatego też po każdym ugryzieniu kleszcza trzeba dokładnie obserwować, czy nie zaczną się jednak pojawiać jakieś świadczące o zakażeniu objawy.

Charakterystyczny i typowy jest rumień, lecz nie za każdym razem on występuje, pojawiają się też niekiedy stany przypominające przeziębienie lub grypę. Jeśli ktoś ma jakieś podejrzenia co do choroby, to zrobić sobie powinien test, który pozwoli ją potwierdzić lub wykluczyć. Jeżeli okaże się, że jednak zostało się zarażonym tym patogenem, to należy jak najszybciej zacząć odpowiednie leczenie, najlepiej w jednej ze sprawdzonych przychodni. A taką na przykład się znajdzie przy pomocy wyszukiwarki internetowej, po wprowadzeniu w niej słów choroby wątroby wrocław.

+Tekst Sponsorowany+

ul. Inżynierska 29a, 53-228 Wrocław
 +48 / 883555891
+48 / 577788700
 rejestracja@medicalspec.pl
 
Kontakt
medicalspec
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.